Föremål som liknar golvvas porslin
9066 Golvvas / para..
porslin, nutida. Höjd: 44 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 31 juli 2023
9159 Golvvas
porslin, Kina, 1800-tal. Höjd: 42 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 10 oktober 2022
9157 Golvvas
porslin, Kina, omkring 1900. Höjd: 43 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 3 oktober 2022
4058 Golvvas
Kina, Porslin. Signerad, "Jingdezhen". Höjd: 68 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 14 juni 2021
2012 Golvvas
1950-tal, porslin. Signerad. Höjd: 50cm
Såld: 800 kr
Såldes den 24 maj 2021
7002 Golvvas
Kina, 1800-tal, porslin. Höjd: 36 cm
Såld: 5.800 kr
Såldes den 30 november 2020
2430 Golvvas
porslin. Höjd: 61 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 9 november 2020
6152 Golvvas
porslin, nutida, höjd: 52 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 9 oktober 2017
3234 Golvvas
porslin, höjd: 51 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 15 augusti 2016